Otwieram siłownię !

Jeśli śledzisz moje poczynania to wiesz, że od 5 lat prowadzę małego boxa gdzie uczę ludzi treningu funkcjonalnego i podstaw dwuboju olimpijskiego. Tak naprawdę to Crossbox XS swoją misję już spełnił i ustąpi miejsca większemu projektowi. Z wielkim sentymentem wspominam ostatnie 5 lat : ponad 300 osób dłużej lub krócej uczęszczało na treningi do mnie i świetnie się przy tym bawiło (przynajmniej mam taką nadzieję), przyjaźnie które zostały zawarte, związki które rozpoczęły się na sali treningowej, nauka życia dzięki opowieściom i doświadczeniom innych osób i dużo śmiechu. Tak mogłabym podsumować ten czas.

Dnia 3 stycznia 2022 roku wchodzimy do nowego lokalu, większego, gdzie oprócz treningów grupowych Cross będzie dostępna również siłownia. Athletic GYM & Fitness, tak nazwaliśmy to miejsce i mam nadzieję że to przepustka do czegoś lepszego. To rozwój w dobrą stronę. Więcej miejsca, więcej sprzętu i więcej możliwości. Jeśli jesteś z Sanoka lub okolic to wiedz, że możesz trenować razem z nami <3. Tworzymy zajebistą społeczność gdzie każdy czuje się dobrze i komfortowo a przy tym pozbywamy się ograniczeń fizycznych, które sami sobie narzucamy. Dwa w jednym : Twój rozwój i nowe znajomości !

Już niedługo w sklepie znajdziecie bluzy, spodnie, koszulki i czapki z logo siłowni. Bardzo dobra jakość + profesjonalny design to zawsze + 100000 do mocy podczas treningu!!

Nie musisz być klientem siłowni, żeby chodzić w naszych ciuchach 😛 Łączmy się na szerszą skalę i trenujmy razem nie ważne gdzie się znajdujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.