Współpraca indywidualna:
Jak to działa? Podjęłaś już decyzje o tym, że chcesz się ruszać. Cudownie! I co dalej? Umawiasz się ze mną na konsultacje online, lub jeśli jesteś z Sanoka umawiamy się na konsultacje w Crossboxie. Konsultacja jest całkowicie darmowa. Podczas naszej pierwszej rozmowy omówimy Twoje potrzeby, ewentualne dolegliwości czy Twój styl życia. Przedstawię Ci plan działania, który moim zdaniem będzie dla Ciebie najlepszy na etapie w którym aktualnie się znajdujesz. Dam Ci kilka porad jak wdrożyć ten plan w życie a jeśli zdecydujesz się na współprace podam ci dwie opcje do wyboru: trening grupowy online (lub stacjonarnie) lub prowadzenie indywidualne. Sama decydujesz czy i w jakiej formie chcesz zacząć. Konsultacja nic Cię nie kosztuje i nie obliguje do rozpoczęcia współpracy, więc nie musisz obawiać się, że musisz nawet jeśli nie chcesz.

A co jeśli nie jestem w ciąży? Czy też możemy podjąć współprace? Oczywiście, że tak!

Pomysł na tą stronę wziął się z idei szerzenia wiedzy na temat treningu siłowego wśród kobiet! Tak to dzięki takiej babeczce jak Ty jestem teraz tym kim jestem. Od kilku lat staram się edukować kobiety jak mądrze trenować siłowo, żeby nie zrobić sobie krzywdy i obalam mity na temat tego co trening siłowy może zrobić złego Twojemu ciału. Moim zdaniem każda kobieta powinna ćwiczyć siłowo chociaż 1 raz w tygodniu – to poprawia postawę ciała, wzmacnia osłabione partie mięśniowe i przygotowuje nas do innych aktywności fizycznych np. bieganie, fitness, wspinaczka górska, czy nawet jeżdżenie na rowerze. Nie musisz obawiać się sztangi – ona sprawi, że będziesz bardziej kobieca! A ja jestem tu po to, żeby pokazać Ci jak to zrobić.

Więcej planów treningowych pojawi się w sprzedaży już wkrótce, w bardzo atrakcyjnych cenach. śledź moje profile społecznościowe, żeby być na bieżąco.

Instagram : https://www.instagram.com/bbody.challenge/

FB: https://www.facebook.com/betterbodymonikagaworecka/?ref=pages_you_manage

Tiktok: https://www.tiktok.com/@bbody.pl

Napisz maila prosto na moją skrzynkę! W ciągu 24 godzin odezwę się do Ciebie i porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i potrzebach.

    [contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]